NASI ZA GRANICĄ

Prosimy o nadsyłanie informacji o sukcesach swoich psów na zagranicznych ringach - do wyników proszę dołączać: datę wystawy, kraj, sędziego, nazwisko właściciela psa

 
 
................2011 rok................


Jahressieger
Kaiserslautern
(Niemcy)

17-18.09.2011 

ZIVA Głogosia(PIOTRUSIA Głogosia x Bo Rudy v. Jahve)-wł.Małgorzata i Piotr Pawlak - kl.szczeniąt,wielce obiecująca 3/13
PIOTRUSIA Głogosia(VIRGINIA Optima Grata x GRAPPA Głogosia)-wł.Małgorzata i Piotr Pawlak - kl.użytkowa,dosk
ASTERIX Perła Roztocza (Italia Maumbua x Diamant Nordom)-wł.Dariusz Fabiszewski - kl.młodzieży,b. dobra*
FRYDERYK Ewenement (XOFRON v. Alkaios - JULKA Ewenement)-wł.Iwona Magdziarska - kl.pośrednia, dosk 3/ 14
HASHISH von Jess Box (FERRARI de Las Arillas - ANAVA MARIHUANA Box-Star)-wł.Jessica Brzeziński – kl.młodz. –b.dobra* 1/17 + Anw.Dt.J.Ch.VDH
Młodzieżowy Zwycięzca Roku/Jugendjahressieger + BOB

Jahressieger Niemcy 2011 (drugi dzień)  album M.Pawlak ( hod.Głogosia)

sędzia:
Uwe Werner (D): psy pręgowane
Ginette Hufschmid (Sz): psy żółte
Brigitte Muller (D): suki pręgowane
Ralf Brinkmann (D): suki żółte

* ocena b.dobra to najwyższa ocena, jaką może dostac w Niemczech pies w klasie młodzieży
 


Specjalistyczna Bokserów
Mlada Boleslav
(Czechy)

03.09.2011 

ASTERIX Perła Roztocza (Italia Maumbua x Diamant Nordom)-wł.Dariusz Fabiszewski
kl.młodzieży, 3 dosk

sędzia:
Uwe Werner (D)
 


Jahressieger
Vranov nad Topl'ou
(Słowacja)

27.08.2011 

ASTERIX Perła Roztocza (Italia Maumbua x Diamant Nordom)-wł.Dariusz Fabiszewski
kl.młodzieży, 2 dosk

sędzia:
Oliver Erat (A)
 


Specjalistyczna Wystawa Bokserów
Kalletal
(Niemcy)

21.08.2011 

PIOTRUSIA Głogosia (VIRGINIA Optima Grata x GRAPPA Głogosia)-wł.Małgorzata i Piotr Pawlak
kl.championów, 2 dosk + res. Anw.Dt.Ch.VDH
ZIVA Głogosia (PIOTRUSIA Głogosia x Bo Rudy v. Jahve)-wł.Małgorzata i Piotr Pawlak,kl.szczeniąt – w. obiecująca VV 2
HASHISH von Jess Box (FERRARI de Las Arillas - ANAVA MARIHUANA Box-Star)-wł.Jessica Brzeziński – kl.młodz. – 1 dosk + Anw.Dt.J.Ch.VDH
Najl. Junior + BOB

sędzia:
I. Gerwin (D)
R.Bebber (D)
 


Lipsk
CACIB międzynarodowa
(Niemcy)

20.08.2011 

PIOTRUSIA Głogosia (VIRGINIA Optima Grata x GRAPPA Głogosia)-wł.Małgorzata i Piotr Pawlak
kl.championów, 1 dosk + Anw.Dt.Ch.VDH
ZIVA Głogosia (PIOTRUSIA Głogosia x Bo Rudy v. Jahve)-wł.Małgorzata i Piotr Pawlak,kl.szczeniąt – w. obiecująca VV 1

sędzia:R.Bebber (D)
 


Druskienniki- BALTIC WINNER 2011
CACIB międzynarodowa
(Litwa)

06.08.2011 

AISCHA Kierskie Ustronie (GEO Boxer del Euro x COCO CHANEL Kierskie Ustronie)-wł.Marzena Szcześniewska, Andrzej Ciechulski
kl.championów,1 dosk + CAC, Zwycięzca, CACIB, BOB, Baltic Winner 2011

sędzia:
Bas Bosch (B)
 


Druskienniki
CACIB międzynarodowa
(Litwa)

05.08.2011 

AISCHA Kierskie Ustronie (GEO Boxer del Euro x COCO CHANEL Kierskie Ustronie)-wł.Marzena Szcześniewska, Andrzej Ciechulski
kl.championów,1 dosk + CAC, Zwycięzca, CACIB

sędzia:
Marina Patrina (Rus)
 


Rychvald
Specjalna Klubowa Wystawa Bokserów
(Czechy)

06.08.2011 

ASTERIX Perła Roztocza (DIAMANT Nordom - ITALIA Maumbua)-wł.Fabiszewski Dariusz – kl.młodz. – 1 dosk, Zw. Młodzieży
Najlepszy Junior - CKJV


sędzia:
Petr Rehanek(CZ)
 


Split
CAC krajowa
(Chorwacja)

21.07.2011 

HASHISH von Jess Box (FERRARI de Las Arillas - ANAVA MARIHUANA Box-Star)-wł.Jessica Brzeziński – kl.młodz. – 1 dosk, Zw. Młodzieży
Najlepszy Junior - BOB


sędzia:
Rita Kadike Skadina(Lat)
 


Specjalistyczna Wystawa Bokserów
Zschepkau
(Niemcy)

03.07.2011 

HASHISH von Jess Box (FERRARI de Las Arillas - ANAVA MARIHUANA Box-Star)-wł.Jessica Brzeziński – kl.młodz. –1/7 dosk, Zw. Młodzieży
BK.Jg .Anw, Najlepszy Junior – BOB
HEROINE von Jess Box (FERRARI de Las Arillas - ANAVA MARIHUANA Box-Star)-wł.Jessica Brzeziński – kl.młodz. – 1/8 dosk, Zw. Młodzieży
Bk. Jg. Anw

sędzia:
Uwe Werner(D)
Peter Holzhausen (D)
 


Jahressieger
Eyragues
25-26.06.2011
(Francja)

CYRUS de Cantelaudette de Quitterie(XIPHEOS vom Mississipi- TELMA dCdQ) -wł.S,J.Zimorodzcy – kl.championów –doskonała 1
DIAMOND de Cantelaudette de Quitterie(CHIVAS dCdQ- ALMEE dCdQ) -wł.S,J.Zimorodzcy – kl.championów –doskonała 3
Jedna na Milion ENZO(VALENTINO Optima Grata- BELLA DONNA Josza) -wł.S,J.Zimorodzcy – Champion Non Concourant –doskonała

sędziowie: (26.06.2011)
M. Fournier (Fr): psy żółte
M. Morano (I)): psy pręgowane
M. Mélayers (Fr): suki żółte
M. Asensi (E): suki pręgowane

 


Erfurt
CACIB międzynarodowa
(Niemcy)

25.06.2011 

HASHISH von Jess Box (FERRARI de Las Arillas - ANAVA MARIHUANA Box-Star)-wł.Jessica Brzeziński – kl.młodz. – 1 dosk, Zw. Młodzieży, BK.Jg .Anw, Najlepszy Junior - BOB
HEROINE von Jess Box (FERRARI de Las Arillas - ANAVA MARIHUANA Box-Star)-wł.Jessica Brzeziński – kl.młodz. – 1 dosk, Zw. Młodzieży

sędzia:
Rolland Bebber(D)
 


Erfurt
CAC krajowa
(Niemcy)

25.06.2011 

HASHISH von Jess Box (FERRARI de Las Arillas - ANAVA MARIHUANA Box-Star)-wł.Jessica Brzeziński – kl.młodz. – 1 dosk, Zw. Młodzieży, BK.Jg .Anw, Najlepszy Junior
HEROINE von Jess Box (FERRARI de Las Arillas - ANAVA MARIHUANA Box-Star)-wł.Jessica Brzeziński – kl.młodz. – 1 dosk, Zw. Młodzieży, BK. Jg. Anw

sędzia:
Uwe Werner(D)
 

19.06.2011 Polny Kesov
CENTRAL EUROPEAN BOXER SHOW 2011
(Słowacja)

DIAMANT Nordom(GLADIATOR di Casa Vernice- VICTORIA) -wł.A.Bogucka – kl.championów –doskonała 1, Centraleuropean Club vice-Winner
ASTERIX Perła Roztocza(DIAMANT Nordom- ITALIA Maumbua) -wł.D.Fabiszewski – kl.młodzieży –doskonała , Centraleuropean Club Junior vice-Winner
TORTILLA SWEET Głogosia(GRAPPA Głogosia- Virginia Optima Grata) -wł.M.P. Pawlak – kl.użytkowa –doskonała 1, Centraleuropean Club Winner
CAPUCCINO Nostrum(DONDIEGO del Colle dell´Infinito- LAVAZZA Nostrum ) -wł.A.Bogucka – kl.młodzieży – 2 doskonała, Centraleuropean Club Junior vice-Winner
ZIVA Głogosia(PIOTRUSIA Głogosia- Bo Rudy v. Jahve) -wł.M.P. Pawlak – kl.baby – w. obiecująca, Najlepsze Baby CEBS

FRYDERYK Ewenement(XOFRON van Alkaios- JULKA Ewenement) -wł.I.Magdziarska – kl.otwarta –doskonała,
Jedna na Milion RACHELA(JnM JANTAR- JnM FAMA) -wł.A.Zawistowski – kl.młodzieży –doskonała,
Jedna na Milion WENECJA(JnM JANTAR- JnM MERCEDES) -wł.A.Zawistowski – kl.szczeniąt –w. obiecująca 4,
SYBILLA Głogosia(GRAPPA Głogosia- Virginia Optima Grata) -wł.M.P. Pawlak –kl. otwarta – doskonała 1
PIOTRUSIA Głogosia(GRAPPA Głogosia- Virginia Optima Grata) -wł.M.P. Pawlak –kl. championów – doskonała 1
GIULIETTA von Schreck(SHAKESPEARE Nostrum- BELLISIMA von Schreck) -wł.J.Niestrój – championów – doskonała 2
FRANIA Ewenement(XOFRON van Alkaios- JULKA Ewenement) -wł.I.Magdziarska – kl.otwarta –doskonała 3,
ARIADNA(Vanbox EURO- ZHENEVA) -wł.Barbara Lech –kl. otwarta – doskonała 2

Najlepsza hodowla CEBS- GŁOGOSIA -wł.M.P. Pawlak

sędziowie:
Bánkúti József (H): psy żółte
Ana Peréz (E): psy pręgowane
Jaromír Špicera (CZ): suki żółte
Andreja Čučnik (SLO): suki pręgowane

źródło informacji Forum Boksery
źródło informacji Forum BOKSERKOWO

CEBS 2011 Polny Kesov/Słowacja  album M.Pawlak ( hod.Głogosia)

CEBS 2011 Polny Kesov/Słowacja  album J.Niestrój ( hod.Szczyty Szczytów FCI)

 

18.06.2011 Polny Kesov
ANNUAL BOXER CLUB SHOW 2011
(Słowacja)

ZIVA Głogosia(PIOTRUSIA Głogosia- Bo Rudy v. Jahve) -wł.M.P. Pawlak – kl.baby – w. obiecująca, Najlepsze Baby Klubu
SYBILLA Głogosia(GRAPPA Głogosia- Virginia Optima Grata) -wł.M.P. Pawlak –kl. otwarta – bardzo dobra
TORTILLA SWEET Głogosia(GRAPPA Głogosia- Virginia Optima Grata) -wł.M.P. Pawlak – kl.użytkowa –doskonała 1, CAC, Club Winner
PIOTRUSIA Głogosia(GRAPPA Głogosia- Virginia Optima Grata) -wł.M.P. Pawlak –kl. championów – doskonała 1, CAC
ASTERIX Perła Roztocza(DIAMANT Nordom- ITALIA Maumbua)-wł.D.Fabiszewski – kl.młodzieży – 3 doskonała

Najlepsza hodowla- GŁOGOSIA-wł.M.P. Pawlak

sędzia:
Jozsef Bankuti(Węgry)

źródło informacji Forum BOKSERKOWO

Jahressieger Słowacja 2011/Polny Kesov  album M.Pawlak ( hodowla Głogosia)


Specjalistyczna Wystawa Bokserów
Velbert
(Niemcy)

12.06.2011 

HASHISH von Jess Box (FERRARI de Las Arillas - ANAVA MARIHUANA Box-Star)-wł.Jessica Brzeziński – 1 dosk, Zw. Młodzieży, BK.Jg .Anw, Najlepszy Junior –BOB

sędzia:
Uwe Werner (D)
 

Klubowa Wystawa Velká Bystřice
(Czechy)

11.06.2011 

ASTERIX Perła Roztocza(DIAMANT Nordom- ITALIA Maumbua)-wł.D.Fabiszewski – kl.młodzieży – 1 doskonała, CKJV

sędzia:
Lubomir Pernis (SK)

Wyniki wystawy Klubowej w Velká Bystřice
 


Jahressieger
Holandia
(Holandia)

11.06.2011 

HASHISH von Jess Box (FERRARI de Las Arillas - ANAVA MARIHUANA Box-Star)-wł.Jessica Brzeziński – 1 dosk, Jahresjugendsieger,
Młodzieżowy Zw. Klubu Holandii, Najlepszy Junior

sędzia:
.....
 


Jahressieger
Zagreb
(Chorwacja)

04.06.2011 

HASHISH von Jess Box (FERRARI de Las Arillas - ANAVA MARIHUANA Box-Star)-wł.Jessica Brzeziński – 1 /5 dosk, Jahresjugendsieger
Młodzieżowy Zw. Klubu Chorwacji, Najlepszy Junior + BOB

sędzia:
.....
 


ATIBOX
Światowa Wystawa Bokserów
Wenecja
(Włochy)

29.05.2011 

HASHISH von Jess Box (FERRARI de Las Arillas - ANAVA MARIHUANA Box-Star)-wł.Jessica Brzeziński – kl.młodz. –1 dosk/34

sędzia:
Bozhidar Velikov - psy pręgowane, klasa młodzieży
 

Celle
Specjalistyczna Wystawa Bokserów
(Niemcy)

15.05.2011 

HASHISH von Jess Box (FERRARI de Las Arillas - ANAVA MARIHUANA Box-Star)-wł.Jessica Brzeziński – kl.młodz. –1 dosk, Zw. Młodzieży
BK.Jg .Anw, Najlepszy Junior – BOB

sędzia:
Inge Gerwin(D)
 

ÖBK Jahressieger Wien (CACA) LG Wien
(Austria)

15.05.2011 

ZIVA Głogosia(BO RUDY von Jahwe - PIOTRUSIA Głogosia)-wł.M.P.Pawlak – kl.baby – Vielversprechend 1
PIOTRUSIA Głogosia(GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima Grata)-wł.M.P.Pawlak – kl.champion - Vorzüglich 1, CACA
TORTILLA SWEET Głogosia(GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima Grata)-wł.M.P.Pawlak – kl.użytkowa -Vorzüglich 1, CACA, Österr. Jahressiegerin 2011

sędzia:
Oliver Erat (A) - psy
Andreja Cucnik (SLO) - suki
 


Dortmund Europejska
(Niemcy)

08.05.2011 

HASHISH von Jess Box (FERRARI de Las Arillas - ANAVA MARIHUANA Box-Star)-wł.Jessica Brzeziński – kl.młodz. –1/9 dosk, Młodzieżowy Zwycięzca Europy, BK.Jg .Anw, Najlepszy Junior –BOB
HEROINE von Jess Box (FERRARI de Las Arillas - ANAVA MARIHUANA Box-Star)-wł.Jessica Brzeziński – kl.młodz. – 1/10 dosk, Mlodzieżowy Zwyciezca Europy

sędzia:
Rolland Bebber(D)
Peter Holzhausen (D)
 

Schorndorf
Specjalistyczna Wystawa Bokserów
(Niemcy)

25.04.2011 

HASHISH von Jess Box (FERRARI de Las Arillas - ANAVA MARIHUANA Box-Star)-wł.Jessica Brzeziński – kl.młodz. –1/10 dosk, Zw. Młodzieży,
BK.Jg .Anw, Najlepszy Junior – BOB
HEROINE von Jess Box (FERRARI de Las Arillas - ANAVA MARIHUANA Box-Star)-wł.Jessica Brzeziński – kl.młodz. –1/9 dosk, Zw. Młodzieży,
BK.Jg .Anw

sędzia:
Rolland Bebber(D) - psy
Beate Spelsberg (D) - suki
 
................2010 rok................
 

Nitra (SK)
Wystawa międzynarodowa
(Słowacja)

21.11. 2010 

GULIETTA von Schreck (SHAKESPEARE Nostrum - BELLISIMA von Schreck) - wł. Justyna Niestrój - klasa otwarta, V1, CAC, Res. CACIB

sędzia: Gabriela Ridarčikova (SK)
 

Nitra (SK)
Wystawa międzynarodowa
(Słowacja)

20.11. 2010 

GULIETTA von Schreck (SHAKESPEARE Nostrum - BELLISIMA von Schreck) - wł. Justyna Niestrój - kl. otwarta, V1, CAC, CACIB

sędzia: Javorčík Vladimír (SK)
 

Ostrawa-Bartovice (CZ)
Wystawa bokserów
(Czechy)

23.10. 2010 

GULIETTA von Schreck (SHAKESPEARE Nostrum - BELLISIMA von Schreck) - wł. Justyna Niestrój - kl. otwarta, V1, CACK, CKV, Najlepsza Suka w Rasie

sędzia: Zdzisław Wajman
 

05.09.2010 Brno, Czechy/ CENTRAL EUROPEAN BOXER SHOW 2010

Diamond de Cantelaudette de Quitterie ( Chivas dCdQ x Almee dCdQ), kl.posrednia, 3 dosk, wł.S.J.Zimorodzcy
Jedna na Milion Enzo (Valentino Optima Grata x Bella donna Josza)- kl.championów, 3 dosk, wł.S.J.Zimorodzcy
Cyrus de Cantelaudette de Quitterie (Xipheos vom Mississipi x Telma dCdQ)- kl.championów,1 dosk, CAC,CKV,Winner of Champions + CKV , Central European Club Winner, wł.S.J.Zimorodzcy
Vidyej Denburg (Boris du Val d'Europe - Chanel du Val d'Europe)-kl.baby,1 wielce obiecująca, naj. baby/pies wł.A.M.Banaszak
GULIETTA von Schreck (SHAKESPEARE Nostrum - BELLISIMA von Schreck) - wł. Justyna Niestrój - kl. otwarta, V
sędziowie:
psy żółte - Zsófia Várszegi Rózsáné (Węgry)
suki pręgowane - Jozef Šuster (Słowacja)
psy pręgowane -Marek Lewandowski( Polska)
 

04.09.2010 Brno, Czechy/ANNUAL BOXER CLUB SHOW 2010

Diamond de Cantelaudette de Quitterie ( Chivas dCdQ x Almee dCdQ), kl.posrednia, 2 dosk +res.CAC, wł.S.J.Zimorodzcy
Jedna na Milion Enzo(Valentino Optima Grata x Bella donna Josza)- kl.championów, 2 dosk +res. CAC, wł.S.J.Zimorodzcy
Cyrus de Cantelaudette de Quitterie ( Xipheos vom Mississipi x Telma dCdQ)- kl.championów,3 dosk
Vidyej Denburg (Boris du Val d'Europe - Chanel du Val d'Europe)-kl.baby,1 wielce obiecująca, Naj. Baby Klubu ,wł.A.M.Banaszak

GULIETTA von Schreck (SHAKESPEARE Nostrum - BELLISIMA von Schreck) - wł. Justyna Niestrój - kl. otwarta, V4
sędziowie:
psy żółte - Toni Piasentin (Niemcy)
suki pręgowane - Ulrike Kainz-Götz (Austria)
psy pręgowane -Jaromír Špicera ( Czechy)
 

15.08.2010 Klubowa/landowa Wystawa Bokserów Kalletal - Niemcy

PIOTRUSIA Głogosia- kl. Championów –dosk. V1, Dt.Ch. -VDH s. P.Holzhausen
 

Vranov nad Topl'ou
Klubowa Wystawa Bokserów - Jahressieger
(Słowacja)

28.8.2010  (SK)

 
Jedna Na Milion MANOLO (CLORO del Colle dell'Infinito - Jedna Na Milion FAMA) - V1, CAC, ČKŠ, Klubovy víťaz  (wł. Adam Zawistowski)
Jedna Na Milion FAMA (VALENTINO Optima grata – Jedna Na Milion ALLIYAH) – V2, res.CAC, (wł. Adam Zawistowski)
NADJA Optima grata (GEO Boxer del Euro - ANTHEA Optima grata) - V1, CAC, ČKŠ (wł. Dorota Gieroń, Sylwia Szeliga)
PAVAROTTI Nostrum (BENITO del Colle dell'Infinito – FIN DE SIECLE Nosrtum) – V1, BIS Veteran, Gladiator Veteran, (wł. Celina Witosławska)
FRANIA Ewenement (XAFRON v. Alkaios - JULKA Ewenement) - V2, res.CAC (wł. Iwona Magdziarska)
FRYDERYK Ewenement (XAFRON v. Alkaios - JULKA Ewenement) - V3 (wł. Iwona Magdziarska)
ISPOLIN Nordom (GLADIATOR di Casa Vernice - VICTORYA) - V3 (wł. Dariusz Pietruszczak)
GULIETTA von Schreck (SHAKESPEARE Nostrum - BELLISIMA von Schreck) - V (wł. Justyna Nestrój)

sędziowie: Miloš Lučič (SRB) - psy, Alessandro Tanoni (I) - suki
 

Bratysława (SK)
Wystawa międzynarodowa
(Słowacja)

22.08. 2010 

GULIETTA von Schreck (SHAKESPEARE Nostrum - BELLISIMA von Schreck) - wł. Justyna Niestrój - kl. otwarta, V1, CAC, CACIB, BOB

sędzia: Helmut Redtenbacher (JAR)
 

Bratysława (SK)
Wystawa międzynarodowa
(Słowacja)

21.08. 2010 

GULIETTA von Schreck (SHAKESPEARE Nostrum - BELLISIMA von Schreck) - wł. Justyna Niestrój - kl. otwarta, V1, CAC, CACIB

sędzia: Tibor Havelka (SK)
 

Brno (CZ)
Wystawa międzynarodowa
(Czechy)

20.06. 2010 

GULIETTA von Schreck (SHAKESPEARE Nostrum - BELLISIMA von Schreck) - wł. Justyna Niestrój - kl. pośrednia, V1, CAC, CACIB, BOB

sędzia: Gabriela Ridarčikova (SK))
 

Poľný Kesov
Wystawa bokserów
(Słowacja)

19.6. 2010  (SK)

 
TORTILLA SWEET Głogosia (GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima Grata) - V1, CAC, ČKŠ, Klubová víťazka / Klubsiegerin, MISS BOXER, BOB (wł. Małgorzata Pawlak)
PIOTRUSIA Głogosia (GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima Grata) - V1, CAC, ČKŠ (wł. Małgorzata Pawlak)
MOJITO MEGGI Głogosia (QUEROS dei Cavalieri del Monferato – TORTILLA SWEET Głogosia) – V1, CAC, ČKŠ (wł. Małgorzata Pawlak)

sędziowie: Andreja Čučník (SLO) – pręgowane, Jiří Suchý (CZ) – żółte
 

Velka Bystrice (CZ)
Wystawa bokserów
(Czechy)

12.06. 2010 

GULIETTA von Schreck (SHAKESPEARE Nostrum - BELLISIMA von Schreck) - wł. Justyna Niestrój - kl. otwarta, V1, CACK, Najlepsza Suka Pręgowana

sędzia: Radim Fiala (CZ)
 

Bratysława (SK)
Wystawa międzynarodowa
Central-East Europen Winner
(Słowacja)

16.05. 2010 

GULIETTA von Schreck (SHAKESPEARE Nostrum - BELLISIMA von Schreck) - wł. Justyna Niestrój - kl. pośrednia, V1, CAC, CACIB, Central-East Europen Winner

sędzia: Janusz Gajewski (PL)
 

Bratysława (SK)
Wystawa międzynarodowa
(Słowacja)

15.05. 2010 

GULIETTA von Schreck (SHAKESPEARE Nostrum - BELLISIMA von Schreck) - wł. Justyna Niestrój - kl. pośrednia, V1, CAC, Res. CACIB

sędzia: Radim Fiala (CZ)
 

Bańska Bystrzyca (SK)
Wystawa bokserów
(Słowacja)

2.05. 2010 

GULIETTA von Schreck (SHAKESPEARE Nostrum - BELLISIMA von Schreck) - wł. Justyna Niestrój - kl. pośrednia, V1, CAC, BOB

sędzia: Watson John (CY)
 

Hukvaldy (CZ)
Wystawa bokserów
(Czechy)

24.04. 2010 

GULIETTA von Schreck (SHAKESPEARE Nostrum - BELLISIMA von Schreck) - wł. Justyna Niestrój - kl. pośrednia, V2, Res. CACK

sędzia: Miroslav Fisman (SK)
 

OSTRAVA (CZ)
Wystawa krajowa
(Czechy)

11.04. 2010 

GULIETTA von Schreck (SHAKESPEARE Nostrum - BELLISIMA von Schreck) - wł. Justyna Niestrój - kl. pośrednia, V2, Res. CAC

sędzia: Jaromir Spicera (CZ)
 

PRESOV
międzynarodowa

(Słowacja)
19-21.02.2010

NADJA Optima grata (GEO Boxer del Euro - ANTHEA Optima Grata) - V1, CAC (wł. Dorota Gieroń, Sylwia Szeliga)



sędzia: Jaroslav Matyas (SK)
 
2009 rok
 

PRESOV
Krajowa Wystawa - z nadaniem tyt. Zwycięstwo Słowacji

(Słowacja)
27.09.2009

NADJA Optima grata (GEO Boxer del Euro - ANTHEA Optima Grata) - V1, CAC, BOB, Vitez Slovenska (wł. Dorota Gieroń, Sylwia Szeliga)



sędzia: Igor Selimovic (CRO)
 

WIEDEŃ
Klubowa Wystawa Bokserów - Jahresieger

(Austria)
13.09.2009

TORTILLA SWEET Głogosia FCI (GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima Grata) - kl.uż., 1 dosk., CACA,
Jahressiegerin, Klubsiegeranwartschaft, BOB (wł. Małgorzata Pawlak)
PIOTRUSIA Głogosia FCI (GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima Grata) - kl.champ., 2 dosk., res.CAC (wł. Małgorzata Pawlak)
Jedna na Million JANTAR (DAKOTA – Jedna na Million DELFINA)- kl. champ., 1 dosk., CACA, Österr. Jahressieger 2009
(wł. Adam Zawistowski)
Jedna na Milion HEINEKEN (VALENTINO Optima Grata - Jedna na Milion DEVA) -  kl.uż., 1 dosk., CACA (wł. Adam Zawistowski, Katarzyna Sendecka)
Jedna na Milion MANOLO (CLORO del Colle dell' Infinito - Jedna na Milion FAMA) - kl mlodzieży 2 dosk.
(wł. Adam Zawistowski)


sędzia: Inge Gerwin (D) – psy, Erich Kónigsberger (A)- suki

 

SVITAWY
Klubowa Wystawa Bokserów - Jahresieger

(Czechy)
12.09.2009

CYRUS de Cante Laudette de Quitterie (XIPHEOS v. Mississipi - TELMA d CL d Q) - kl.otw., dosk. 1, CAC (wł. J,S. Zimorodzcy)
DIAMOND de Cantelaudette de Quitterie (CHIVAS dCdQ - ALMEE dCdQ) - kl.szcz., w.o. 4 (wł. J,S Zimorodzcy)
Jedna na Milion ENZO (VALENTINO Optima grata - BELLA DONNA Josza) - kl.champ., dosk. 3 (wł. J,S. Zimorodzcy)
Jedna na Milion FLEUR (VALENTINO Optima grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - kl.champ., dosk. 3 (wł. J.S. Zimorodzcy)
PIOTRUSIA Głogosia FCI (GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima Grata) - kl.champ., dosk. 2, res.CAC (wł. Małgorzata Pawlak)

sędzia: suki - dr Sergey Vanzha (RU), psy - dr Miquel Torrens (E), szczenięta, weterani - Alena Żarska
 

ZOBNATICA
Klubowa Wystawa
Bokserów - Jahresieger

(Serbia)

31.08.2009

PIOTRUSIA Głogosia FCI (GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima Grata) - kl.champ., dosk.,1, CAC, Zw.Kl. (wł. Małgorzata Pawlak)
TORTILLA SWEET Głogosia FCI (GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima Grata) - kl.uż., 1 dosk. (wł. Małgorzata Pawlak)


sędzia: psy – Josef Suster (SK) , suki – Vesna Ćurćić
 

NITRA-Malý Lapáš
Klubowa Wystawa
Bokserów - Jahresieger

(Słowacja)

29.08.2009

PIOTRUSIA Głogosia FCI (GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima Grata) - kl.champ., dosk., 1, CAC, GLADIÁTOR 2009, VÍŤAZ ROKA 2009 , BOB (wł. Małgorzata Pawlak)
RADYO dei Roeri  (UMBERTO dei Roeri - VIOLA dei Roeri) - kl.otw., dosk., 2, res.CAC (wł. Małgorzata Pawlak)
TORTILLA SWEET Głogosia FCI (GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima Grata) - kl.uż., dosk., 2, res.CAC (wł. Małgorzata Pawlak)

sędzia: psy - Gertrude Neswadba (A) , suki – Iwona Magdziarska (PL)
 
OOTMARSUM
Klubowa Wystawa
Bokserów - Jahresieger

(Holandia)
20-21.06.2009
Jedna na Milion MANOLO (CLORO del Colle dell' Infinito - Jedna na Milion FAMA) - kl.mł., 4 dosk. (wł. Adam Zawistowski)
Jedna ma Milion ORIETTA KELEVRA (FUTURE v.German Dream - Jedna na Milion DELFINA) - kl.baby, 4 ob. (wł. Anna Witosławska)

sędziowie: psy - F. Censi (I), suki - E. van Honschooten (H)
 
VRANOV nad Topľou
specjalistyczna
wystawa bokserów
(Słowacja)
20.06.2009
TORTILLA SWEET Głogosia (GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima Grata) - kl.uż., 1 dosk., CAC, ĆKŚ, Miss Boxer 2009, Klubowy Vitaz 2009, BOB (wł. Małgorzata Pawlak)
PIOTRUSIA Głogosia (GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima Grata) - kl.champ., 2 dosk., res.CAC (wł. Małgorzata Pawlak)
RADYO dei Roeri  (UMBERTO dei Roeri - VIOLA dei Roeri) - kl.otw., 2 dosk., res.CAC (wł. Małgorzata Pawlak)
MOJITO MEGGI Głogosia (QUEROS dei Cavalieri del Monferato – TORTILLA SWEET Głogosia) – kl.mł., dosk. (wł. Małgorzata Pawlak)
ANGELINA Maximus Deus (YUGO della Codormare – UNITY des Jardins de Passiflore) – kl.champ., I dosk., CAC (wł.Anna Kopeć)
Gratia GABRIELLE McCARTHY (K’SOPRANO FLOYD Fender Edda – Gratia BONANZA BLUE BIRD) - kl.mł., dosk. (wł.Anna Kopeć)
SHAKESPEARE Nostrum (CLASS de Aihkal – FEMME FATALE Nostrum) – kl.uż., 1 dosk., CAC, ĆKŚ,  Naj.Pręgowany Pies, Zwyc. Klubu. (wł.Joanna Teisseyre)

sędziowie: psy – Jozef Suster (SK) , suki – Boras Devi Danijel (SRB)
źródło: Portal Bokserkowo
 

SANTA PERPETUA de MOGODA
ATIBOX 2009
Światowa Wystawa Bokserów

(Hiszpania)

16-17.05.2009

Jedna na Milion HEINEKEN (VALENTINO Optima Grata - Jedna na Milion DEVA) - kl.uż., 4 dosk. (wł. Adam Zawistowski, Katarzyna Sendecka)
Jedna na Milion JANTAR (DAKOTA - Jedna na Milion DELFINA) - kl.champ., dosk.
Jedna na Milion DELFINA (T'MANN Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - kl.champ., dosk.
Jedna na Milion MANOLO (CLORO del Colle dell' Infinito - Jedna na Milion FAMA) - kl.mł.., dosk.
Jedna na Milion MERCEDES (CLORO del Colle dell' Infinito - Jedna na Milion FAMA) - kl.mł., dosk.
Jedna na Milion In'EDITH - (Iedna na Milion BORN TO WIN x LUISA Optima grata) - kl.otw., dosk.

Konkurencje hodowlane:
Najlepsza Para
Miejsce I - Jedna na Milion JANTAR (DAKOTA - Jedna na Milion DELFINA) & Jedna na Milion DELFINA (T'MANN Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH)
Miejsce II - Jedna na Milion MANOLO (CLORO del Colle dell' Infinito - Jedna na Milion FAMA) & Jedna na Milion MERCEDES (CLORO del Colle dell' Infinito - Jedna na Milion FAMA)

Najlepsza Hodowla
Miejsce II - Jedna na Milion
 

SATU MARE

międzynarodowa (Rumunia)

26.04.2009

COCAINE von Jess Box (Elmonte's CHIANTI - ANAVA MARIHUANA BOX-Star) - kl.mł., dosk. 1, Zw.Mł. (wł. Jessika Brzezinski)


sędzia: Danilo Giorgio (IT)
 

SATU MARE

międzynarodowa (Rumunia)

25.04.2009

COCAINE von Jess Box (Elmonte's CHIANTI - ANAVA MARIHUANA Box-Star) - kl.mł., dosk. 1, Zw.Mł. (wł. Jessika Brzezinski)


sędzia: Piero de Benedicti (IT)
 

SZILVASVARAD
wystawa

międzynarodowa

(Węgry)

11-12.04.2009

PIOTRUSIA Głogosia (GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima Grata) - kl.champ., dosk.,1, CAC, CACIB, BOB, nom.CRAFT'S (wł. Małgorzata Pawlak)
RADYO dei Roeri  (UMBERTO dei Roeri - VIOLA dei Roeri) - kl.pośr., dosk., 2, res.CAC (wł. Małgorzata Pawlak)

sędzia: József Bankuti (H)
 
BERLIN
wystawa międzynarodowa

(Niemcy)
28-29.03.2009
PIOTRUSIA Głogosia (GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima Grata) - kl.champ., dosk.,1, VDH (wł. Małgorzata Pawlak)
Jedna na Milion ENZO (VALENTINO Optima Grata - BELLA DONNA Josza) - kl.champ., dosk., 1, Anw.Dt.Ch.VDH (wł.S i J.Zimorodzcy)
CYRUS de Cante Laudette de Quitterie (XIPHEOS v. Mississipi - Telma d CL d Q) - kl.pośr., dosk., 2, res.Anw.Dt.Ch.VDH (wł. S i J.Zimorodzcy)
LORD dels Segadors (YUHE dels Segadors X JUCAR de Cabezo la Jara) - kl.mł., dosk., 2, res.Anw.Dt.Jug.Ch.VDH (wł. A i M.Banaszak)



sędzia: U.Heidelberg
 
BRNO
wystawa międzynarodowa

(Czechy)
08.02.2009
GULIETTA von Schreck ( - ) - kl.szcz., I w.o., Naj. Szczenię w Rasie (wł. Justyna Niestrój)




sędzia: Radim Fiala (CZ)
 
BRNO
wystawa międzynarodowa

(Czechy)
07.02.2009
GULIETTA von Schreck ( - ) - kl.szcz., I w.o., Naj. Szczenię w Rasie (wł. Justyna Niestrój)




sędzia: Paola Watten (I)
 
TRENCIN
wystawa międzynarodowa

(Słowacja)
25.01.2009
GULIETTA von Schreck ( - ) - kl.szcz., I w.o., Naj. Szczenię w Rasie (wł. Justyna Niestrój)




sędzia:
Tibor Havelka (Sk)
 
OŁOMUNIEC
wystawa krajowa

(Czechy)
09.01.2009
GULIETTA von Schreck ( - ) - kl.baby, I w.o., Naj. Baby w Rasie (wł. Justyna Niestrój)



sędzia: Jaromir Spicera (CZ
)
 
2008 rok
 

WELS

międzynarodowa wystawa psów

(Austria)

07.12.2008

SHAKESPEARE Nostrum (CLASS de Aikhal - FAMME FATALLE Nostrum) - kl.użyt., I dosk., CACA, CACIB (wł. Joanna Teyssere)

 


sędzia: Elena Żarska (CZ)

 

WELS

międzynarodowa wystawa psów

(Austria)

06.12.2008

SHAKESPEARE Nostrum (CLASS de Aikhal - FAMME FATALLE Nostrum) - kl.użyt., I dosk., CACA, CACIB (wł. Joanna Teyssere)



sędzia: Iwona Magdziarska (PL)

 

N.NOWGOROD

krajowa wystawa
(Rosja)

23.11.2008

Jedna na Milion JANTAR (DAKOTA - Jedna na Milion DELFINA) - kl. mł., 1 dosk., Zw.Mł., Best Junior, BOB (wł. Adam Zawistowski)

 

sędzia: Shamil Abrakimov (R)

 

N.NOWGOROD

międzynarodowa wystawa
(Rosja)

09.11.2008

Jedna na Milion JANTAR (DAKOTA - Jedna na Milion DELFINA) - kl. pośrd., 1 dosk., CAC, CACIB, BOB (wł. Adam Zawistowski)

 

sędzia: Beata Petkevica (L)

 

HRADEC NAD MORAVICI

klubowa wystawa
(Czechy)

26.10.2008

PIOTRUSIA Głogosia (GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima Grata) - kl.champ., dosk.,1, CAC (wł. Małgorzata Pawlak)
RADYO dei Roeri  (UMBERTO dei Roeri - VIOLA dei Roeri) - kl.mł., dosk., 1, VTM, CKJV
(wł. Małgorzata Pawlak)

sędzia: Ulrike Kainz-Gotz (A)

 

DORTMUND

krajowa wystawa
(Niemcy)

19.09.2008

LORD dels Segadors (YUHE dels Segadors X JUCAR de Cabezo la Jara) - kl.szcz., wo (wł. A. & M. Banaszak
Jedna na Milion FAREL (VALENTINO Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - kl.champ., V1, Anw.Dt.Ch.VDH (wł. A.&M. Banaszak)
Jedna na Milion ENZO (VALENTINO Optima Grata - BELLA DONNA Josza) - kl. champ, V2, res. Anw.Dt.Ch.VDH (wł. S & J.Zimorodzcy)
Jedna na Milion FLEUR (VALENTINO Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - kl. champ, V2, res.Anw.Dt.Ch.VDH (wł. S & J.Zimorodzcy)
CYRUS de Cante Laudette de Quitterie (Xipheos v. Mississipi - Telma d CL d Q) - kl. mł., sg.3, (wł. S & J.Zimorodzcy)

sędzia: R.Brinkmann

 

DORTMUND

międzynarodowa wystawa
(Niemcy)

18.10.2008

LORD dels Segadors (YUHE dels Segadors X JUCAR de Cabezo la Jara) - kl.szcz., wo (wł. A. & M. Banaszak
Jedna na Milion FAREL (VALENTINO Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - kl.champ., V 2, res.
Anw.Dt.Ch.VDH (wł. A.&M. Banaszak)
Jedna na Milion ENZO (VALENTINO Optima Grata - BELLA DONNA Josza) - kl. champ, V2, res. Anw.Dt.Ch.VDH (wł. S & J.Zimorodzcy)
Jedna na Milion FLEUR (VALENTINO Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - kl. champ, V 2 (wł. S & J.Zimorodzcy)
CYRUS de Cante Laudette de Quitterie (Xipheos v. Mississipi - Telma d CL d Q) - kl. mł., sg., (wł. S & J.Zimorodzcy)

sędzia: psy - Inge Gerwin (Niemcy), suki - Peter Holzhausen (Niemcy)

 

WILNO

międzynarodowa wystawa
(Litwa)

12.10.2008

SHARAN San Vita (PAVAROTTI Nostrum - FOREVER San Vita) - kl. otw., 1 dosk., CAC, res.CACIB (wł. W. Falkiewicz)

sędzia: ?

 

WILNO

międzynarodowa wystawa
(Litwa)

11.10.2008

SHARAN San Vita (PAVAROTTI Nostrum - FOREVER San Vita) - kl. otw., 1 dosk., CAC (wł. W. Falkiewicz)

sędzia: ?

 

LIPSK

międzynarodowa wystawa VDH
(Niemcy)

13.09.2008

Jedna na Milion ENZO (VALENTINO Optima Grata - BELLA DONNA Josza) - kl. champ, 3 dosk. (wł. S & J.Zimorodzcy)
Jedna na Milion FLEUR (VALENTINO Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - kl. champ, 1 dosk., Anw.Dt.Ch.VDH (wł. S & J.Zimorodzcy)
CYRUS de Cante Laudette de Quitterie (Xipheos v. Mississipi - Telma d CL d Q) - kl. mł., 3 bdb (wł. S & J.Zimorodzcy)

sędzia: W.Notlich (G)

 

PRAGA

klubowa wystawa bokserów

(Czechy)

06.09.2008

PIOTRUSIA Głogosia (GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima Grata) - kl.champ., lok. 1, CACK, ĆKV, Najlepsi Jedinec Vystavy, BOB (wł. Małgorzata Pawlak)

 


sędzia: dr Miloś A.Lućic

 

VRANOV nad Topľou
klubowa wystawa bokserów
(Słowacja)
31.08.2008

Jedna na Milion DELFINA (T'MANN Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - kl. champ., 1 dosk., CAC (wł. Adam Zawistowski, Anna Witosławska)
Jedna na Milion DEVA (T'MANN Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - kl. otw. 1 dosk, CAC, Zw.Kl. (wł. Adam Zawistowski)
Jedna na Milion HEINEKEN (VALENTINO Optima Grata - Jedna na Milion DEVA) - kl. mł. 1 dosk, JCAC, Mł.Zw.Kl. (wł. Adam Zawistowski, Katarzyna Sendecka)
ANGELINA Maximum Deus (YUGO della Cadormare - ENITY des Jardins de Passiflore) - kl. otw., II dosk., res.CAC (wł. Anna Kopeć)


sędzia: Miloslav Auterský (CZ) - psy , Sergej Vanža (RUS) - suki

 

RYGA

klubowa wystawa Baltic Boxer Winner
(Łotwa)

23.08.2008

Jedna na Milion DELFINA (T'MANN Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - kl. otw., 2 dosk, CQ (wł. Adam Zawistowski, Anna Witosławska)
Jedna na Milion ALLIYAH (CASANOVA Optima Grata - BELLA DONNA Josza) - kl. champ. 1 dosk, CQ (wł. Adam Zawistowski)
Jedna na Milion HEINEKEN (VALENTINO Optima Grata - Jedna na Milion DEVA) - kl. mł. 1 dosk, JCAC (wł. Adam Zawistowski, Katarzyna Sendecka)
Jedna na Milion HEINEKEN & Jedna na Milion ALLIYAH - Najlepsza Para Hodowlana


sędzia: Christiane Lafay (F)

 

LWÓW

specjalistyczna wystawa bokserów

(Ukraina)

10.08.2008

EAGLE von Schreck (DAKOTA x BELLISIMA von Schreck) - kl. mł., 1 dosk., Best Junior (wł. U. Szrek)
AMADAEUSZ von Schreck (PAGANINI Nostrum x CISA Sad Nocnych Gwiazd) - kl. champ., 1 dosk., CAC, Najlepszy Pies Żółty (wł. U. Szrek)
DANIELA von Schreck ( SHEAKSPEARE Nostrum x CISA Sad Nocnych Gwiazd) - kl. otw., 1 dosk., CAC, Najlepsza Żółta Suka, NSwR, BOB (wł. U. Szrek)
ELEGIA Lider ( TOKAY Lider x SORAYA Lider) - kl. otw., 1 dosk., CAC, Najlepsza Pręgowana Suka (wł. B. Niemiec - Kubiak)

sędzia: Ewa Dolińska (PL)

 

LWÓW

międzynarodowa wystawa

(Ukraina)

09.08.2008

AMANDA Marsowa Mina (PAGANINI Nostrum x LOLA Benignus) - kl. mł., 1 dosk., Best Junior, BOB (wł. J. Doliński)
DANIELA von Schreck ( SHEAKSPEARE Nostrum x CISA Sad Nocnych Gwiazd) - kl. otw., 1 dosk., CAC, NDSwR, CACIB (wł. U. Szrek)
ELEGIA Lider ( TOKAY Lider x SORAYA Lider) -  kl. otw., 2 dosk., res. CAC, res. CACIB (wł. B. Niemiec - Kubiak)


sędzia: Papp Laszlo (RO)

 

ERFURT

krajowa wystawa VDH
(Niemcy)

15.06.2008

Jedna na Milion ENZO (VALENTINO Optima Grata - BELLA DONNA Josza) - kl. champ,1 dosk., Anw.Dt.Ch.VDH (wł. S & J.Zimorodzcy)
Jedna na Milion FLEUR (VALENTINO Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - kl. champ, 1 dosk. (wł. S & J.Zimorodzcy)
CYRUS de Cante Laudette de Quitterie (Xipheos v. Mississipi - Telma d CL d Q) - kl. szcz., w.o. (wł. S & J.Zimorodzcy)


sędzia: U.Haidelberg (G)

 

ERFURT

międzynarodowa wystawa VDH
(Niemcy)

14.06.2008

Jedna na Milion ENZO (VALENTINO Optima Grata - BELLA DONNA Josza) - kl. champ,1 dosk., Anw.Dt.Ch.VDH (wł. S & J.Zimorodzcy)
Jedna na Milion FLEUR (VALENTINO Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - kl. champ, 2 dosk., res.Anw.Dt.Ch.VDH (wł. S & J.Zimorodzcy)
CYRUS de Cante Laudette de Quitterie (Xipheos v. Mississipi - Telma d CL d Q) - kl. szcz., w.o. (wł. S & J.Zimorodzcy)


sędzia: Uwe Werner (G)

 

PIESTANY

ATIBOX 2008

(Słowacja)

24-25.05.2008

wyniki psów z Polski



 

ALYTUS
międzynarodowa wystawa

(Litwa)

17.05.2008

SHARAN San Vita (PAVAROTTI Nostrum - FOREVER San Vita) - kl. otw., 1 dosk., CAC, N, BOB, BEST, III BIS (wł. W. Falkiewicz)

sędzia: Jurate Butkiene (LT)

 

USTI NAD ORLICI

spec. wystawa bokserów

(Czechy)

03.05.2008

Jedna na Milion ENZO (VALENTINO Optima Grata - BELLA DONNA Josza) - kl. champ., 1 dosk., CACK (wł. S & J.Zimorodzcy)
Jedna na Milion FLEUR (VALENTINO Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - kl. champ., 3 dosk., (wł. S & J.Zimorodzcy)
CYRUS de Cante Laudette de Quitterie (Xipheos v. Mississipi - Telma d CL d Q) - kl. szcz., 1 w.o. (wł. S & J.Zimorodzcy)
IGNACY Ewenement  (YEKE van Sapho's Hoeve -JA PANTERA Meitum) - kl.ch., 2 dosk. (wł. Grażyna Komarów-Weliszka)
LEXI LUKOVA Głogosia (QUEROS dei Cavallieri del Monferato - KARINA von Felix) - kl.pośr., 3 dosk.  (wł. Marzena Łączyńska)
GRAPPA Głogosia (NORTON dei Roeri-KARINA von Felix) - kl.ch., 2 dosk. (wł. Małgorzata Pawlak)
PIOTRUSIA Głogosia (GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima grata) - kl.otw., 1 dosk., ĆKV, CACK (NSwR) (wł. Małgorzata Pawlak)
RADYO dei Roeri  (UMBERTO dei Roeri - VIOLA dei Roeri) - kl.sz.-1/4 w.o.(wł. Małgorzata Pawlak)
TIGRA Głogosia  (GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima grata) - kl.ch., 2 dosk. (wł. Wojciech Gloc)
JULKA Ewenement (UGOLINO v.d.Hazenberg - TOLA Ewenement) - kl.ch., 1 dosk. (wł. Iwona Magdziarska)
 
Najlepsza hodowla - GŁOGOSIA

sędzia: Ginette Hufschmid (Szwajcaria)

 

BERLIN

międzynarodowa wystawa

(Niemcy)

05-06.04.2008

Jedna na Milion ENZO (VALENTINO Optima Grata - BELLA DONNA Josza) - kl. champ., 1 dosk., Anw. Dt. Ch. VDH (wł. S & J.Zimorodzcy)
Jedna na Milion FLEUR (VALENTINO Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - kl. champ., 1 dosk., Anw. Dt. Ch. VDH (wł. S & J.Zimorodzcy)
PIOTRUSIA Głogosia (GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima Grata) - kl. otw., 1 dosk., Anw. Dt. Ch. VDH (wł. Małgorzata Pawlak)

sędzia: Uve Werner (G)

 

PRAGA

międzynarodowa wystawa

(Czechy)

23.03.2008

PIOTRUSIA Głogosia (GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima Grata) - kl.otw., 1 dosk., CAC, CACIB (wł. Małgorzata Pawlak)



sędzia: M. Autersky (CZ)

 

WILNO

międzynarodowa wystawa

(Litwa)

16.03.2008

Jedna na Milion DELFINA (T'MANN Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - kl.champ., 1 dosk, CAC, CACIB (A.Witosławska & A.Zawistowski)

 

sędzia: Avi Marshak (ISR)

 

WILNO

międzynarodowa wystawa

(Litwa)

15.03.2008

Jedna na Milion DELFINA (T'MANN Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - kl.champ., 1 dosk, CAC, CACIB, Zw. Litwy 2008, BOB (A.Witosławska & A.Zawistowski)

 

sędzia: Guido Vandoni (I)

 

BRNO

międzynarodowa wystawa

(Czechy)

10.02.2008

PIOTRUSIA Głogosia (GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima Grata) - kl.otw., 1 dosk., CAC (wł. Małgorzata Pawlak)
 



sędzia: Olavi Tuovinen (FIN)

 
2007 rok
 

KRAJNE

środkowoeuropejska wystawa bokserów

(Słowacja)

23.09.2007

TORTILLA SWEET Głogosia (GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima Grata) - kl.champ., I dosk., BOB, Winner of Champions, Carlo v. Hennigshof Trophy, Centraleuropan Club Winner  (wł. Małgorzata Pawlak)
PIOTRUSIA Głogosia (GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima Grata) - kl.mł., dosk. (wł. Małgorzata Pawlak)
 


sędzia: suki pręgowane - Imrich Sopko (SK)

 

Jahressieger-zuchtschau in THALHEIM

klubowa wystawa bokserów

(Niemcy)

15.09.2007

PIOTRUSIA Głogosia (GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima Grata) - kl.mł.suk, I bdb. (wł. Małgorzata Pawlak)





sędzia: suki pręgowane - Beate Spelsberg

 

KECSKEMET

międzynarodowa wystawa psów

(Węgry)

09.09.2007

SHAKESPEARE Nostrum (CLASS de Aikhal - FAMME FATALLE Nostrum) - kl.champ., I dosk., CAC, CACIB, BOB (wł. Joanna Teyssere)
OH LA LA Nostrum (APOLLO von D'High Quick - FAMME FATALLE Nostrum) - kl.champ., I dosk., CAC, CACIB (wł. Joanna Teyssere)


sędzia: Rafael Malo Alcrudo (S)

 

HRADEC NAD MORAVICI

klubowa wystawa bokserów

(Czechy)

01.09.2007

PIOTRUSIA Głogosia (GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima Grata) - kl.mł.suk, II dosk. (wł. Małgorzata Pawlak)

TIGRA Głogosia (GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima Grata) - kl.champ., II dosk., r.CAC (wł. Wojtek Gloc)

GRAPPA Głogosia ( ) - kl.ch., 2 dosk., r.CAC (wł. Małgorzata Pawlak)
LEXI LUKOVA Głogosia (QUEROS dei Cavalieri del Monferrato - KARINA von Felix) - kl.mł.suk, dosk. (wł. Marzena Łączyńska)
Jedna na Milion ENZO (VALENTINO Optima Grata - BELLA DONNA Josza) - kl.champ., III, dosk. (wł. Sylwia i Jacek Zimorodzcy)
Jedna na Milion FLEUR (VALENTINO Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - kl.otw., dosk. (wł. Sylwia i Jacek Zimorodzcy)


sędzia: psy - Diego Vitali (I), suki - Alejandro Palacin Cabańos (E)

 

BOJNICE

klubowa wystawa bokserów

(Słowacja)

25.08.2007

Jedna na Milion FAMA (VALENTINO Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - kl.otw., I dosk., Zw,Kl., NPwR, Naj. Suka Żółta (wł. Adam Zawistowski)
Jedna na Milion GOLDIE (VALENTINO Optima Grata - BALLA DONA Josza) - kl.młodych suk., III dosk. (wł. Dariusz Pietruszczak)
HERAKLES Optima Grata (EGO de Joanxichcan - ANTHEA Optima Grata) - kl.mł., II dosk. (wł. Andrzej Rama, hod. Benignus)
MARGOT Benignus
(IMBIR Benignus - FRANCOISE Benignus) - kl.champ., II dosk. (wł. Katarzyna Kuśmierska)
K´SOPRANO FLOYD Fender Edda (LUCKY LUCIANO de Cinco Rosas - JAKUZA z Ringu) - kl.otw., II dosk. (wł. Katarzyna Źółkiewicz)
ALCAPONA Maximum Deus (YUGO della Cadormare - ENITY des Jardins de Passiflore) - kl.młodych suk, II dosk. (wł. Katarzyna Źółkiewicz)


sędzia: Pedro Bispo (P)

 

PALANGA

klubowa wystawa bokserów

(Litwa)

5.08.2007

HERAKLES Optima Grata (EGO de Joanxichcan - ANTHEA Optima Grata) - kl.mł., I dosk., Najlepszy Junior, Mł.Zw.Kl., BOB (wł. Andrzej Rama, hod. Benignus)
Jedna na Milion FAMA
(VALENTINO Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - kl.otw., I dosk., Zw,Kl., NPwR, Naj. Suka Żółta (wł. Adam Zawistowski)
GARIBALDI Nostrum (APOLLO von D'High Quick - FIN DE SIECLE Nostrum) - kl.ch., I dosk., Zw.Kl., NPwR, Naj. Pies Pręgowany (wł. Sylwia i Wiesław Orszulak)

SHAKESPEARE Nostrum (CLASS de Aikhal - FAMME FATALLE Nostrum) - kl.uż., I dosk. (wł. Joanna Teyssere)
SUGARBUSCH Nostrum (CLASS de Aikhal - FAMME FATALLE Nostrum) - kl.champ., I dosk. (wł. Anna Bogucka)
MARGOT Benignus (IMBIR Benignus - FRANCOISE Benignus) - kl.champ., I dosk. (wł. Katarzyna Kuśmierska)
KORUND z Krainy Szczęścia (OMAR dei Centurioni - BEHARIM VIVA LUNA) - kl.uż., II dosk. (wł. Lilianna Bachurzewska)


sędzia: Pedro Bispo (P)

 

PALANGA

międzynarodowa wystawa psów

(Litwa)

4.08.2007

GARIBALDI Nostrum (APOLLO von D'High Quick - FIN DE SIECLE Nostrum) - kl.ch., I dosk., CACIB, BOB (wł. Sylwia i Wiesław Orszulak)

SHAKESPEARE Nostrum (CLASS de Aikhal - FAMME FATALLE Nostrum) - kl.uż., I dosk., CAC (wł. Joanna Teyssere)
SUGARBUSCH Nostrum (CLASS de Aikhal - FAMME FATALLE Nostrum) - kl.champ., I dosk.. CACIB (wł. Anna Bogucka)

sędzia: Jan Gajewski (PL)

 

PALANGA

międzynarodowa wystawa psów

(Litwa)

3.08.2007

GARIBALDI Nostrum (APOLLO von D'High Quick - FIN DE SIECLE Nostrum) - kl.ch., II dosk., res.CACIB (wł. Sylwia i Wiesław Orszulak)

SHAKESPEARE Nostrum (CLASS de Aikhal - FAMME FATALLE Nostrum) - kl.uż., I dosk., CAC (wł. Joanna Teyssere)
SUGARBUSCH Nostrum (CLASS de Aikhal - FAMME FATALLE Nostrum) - kl.champ., IV dosk. (wł. Anna Bogucka)


sędzia: Rade Dakić (SRB)

 

SZOMBATHELY

międzynarodowa wystawa psów

(Węgry)

21.07.2007

SHAKESPEARE Nostrum (CLASS de Aikhal - FAMME FATALLE Nostrum) - kl.uż., I dosk., CAC, CACIB (wł. Joanna Teyssere)
OH LA LA Nostrum (APOLLO von D'High Quick - FAMME FATALLE Nostrum) - kl.champ., I dosk., CAC (wł. Joanna Teyssere)
DANIELLA von Schreck (SHAKESPEARE Nostrum - CISA Sad Nocnych Gwiazd) - kl.mł., I dosk., Zw.Mł. (wł. Urszula Schreck)


sędzia: Pascual Asensi Peinado (S)

 

PRAGA

klubowa wystawa bokserów

(Czechy)

9.06.2007

PIOTRUSIA Głogosia (GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima Grata) - kl.mł., II dosk. (wł. Małgorzata Pawlak)

TORTILLA SWEET Głogosia (GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima Grata) - kl.otw., I dosk., CACK, ĆKV (wł. Małgorzata Pawlak)

GRAPPA Głogosia ( ) - kl.champ., I dosk., CACK (wł. Małgorzata Pawlak)

PATRICK Optima Grapa ( ) - kl.champ., I dosk., CACK (wł. Małgorzata Pawlak)
LEXI LUKOVA Głogosia (QUEROS dei Cavalieri del Monferrato - KARINA von Felix) - kl.mł., III dosk. (wł. Marzena Łączyńska)


sędzia: psy - MVDr Olina Petrikova , suki - Imrich Sopko

 

ATIBOX 2007

- Novi Sad

(Serbia)

2-3.06.2007

HERAKLES Optima Grata (EGO de Joanxichcan - ANTHEA Optima Grata) - kl.mł. (9-12), I b.d. (wł. Andrzej Rama, hod. Benignus)
Elmonte's SANTAFE (JACINTO D'Jandilla - Elmonte's ANAIS-ANAIS) - kl.baby, I w.o (wł. Brzeziński Jessica)
Jedna na Milion FAMA (VALENTINO Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - kl.otw., I dosk. (wł. Adam Zawistowski)
Jedna na Milion DELFINA (T'MANN Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - kl.ch., III dosk. (wł. Anna Witosławska, Adam Zawistowski)

GARIBALDI Nostrum (APOLLO von D'High Quick - FIN DE SIECLE Nostrum) - kl.ch., III dosk. (wł. Sylwia i Wiesław Orszulak)
GEO Boxer del Euro
(EBANO Boxer del Euro - ALLURE Boxer del Euro) - kl.otw., III dosk. (wł. Grzegorzewicz Hanna)

AMANDA Marsowa Mina (PAGANINI Nostrum - LOLA Benignus) - kl.baby, IV lok. (wł. Ewa i Janusz Dolińscy)
MARGOT Benignus
(IMBIR Benignus - FRANCOISE Benignus) - kl.ch., dosk. (w pierwszej 6-tce) (wł. Katarzyna Kuśmierska)
ANAVA MARIHUANA  Box Star
(OMAR dei Centurioni - CHAMPAIGNE Box-Star) - kl.otw., dosk. (w pierwszej 6-tce) (wł. Brzeziński Jessica)
SHAKESPEARE Nostrum
(CLASS de Aikhal - FAMME FATALLE Nostrum) - kl.uż., dosk. (wł. Joanna Teyssere)

PAGANINI Nostrum (BENITO del Calle del'Infinito - FIN DE SIECLE Nostrum) - kl.ch., dosk. (wł. E. i J. Dolińscy)    
Jedna na Milion GOLDIE
(VALENTINO Optima Grata - BELLA DONNA Josza) - kl.mł. (12-18), b.d. (wł. Pietruszczak Dariusz)
JEFFERSON Moravia Box
(AGO dell Collle dell Infinito - DAMIANA Moravia Box) - kl.puppy, w.o. (wł. Ewa i Janusz Dilińscy)
Sikili LEVANTE
(ACETO del Verdiano - Sikili DUNIA) - kl.mł. (9-12), ? (wł. Wiśniewski & Schurman & Kowalkowski)
GUESS di Casa Vernice
(OLIVER-JONES von Bispus - DANIELA D'Jandilla) - kl.mł. (9-12), ? (wł. Jandy Halina i Tomasz)


sędziowie: Ivana Ilić (SER), Iwona Magdziarska (PL), Wilfried Nothlich (D), Joao Vasco Pocas (P), Sergey Vanzha (RUS)

 

BRATYSLAVA

międzynarodowa

-Springdaube MVP

(Słowacja)

13.05.2007

SHAKESPEARE Nostrum (CLASS de Aikhal - FAMME FATALLE Nostrum) - kl.champ., I dosk., CAC, res.CACIB (wł. Joanna Teyssere)

 


sędzia: Josef Suster (SLO)

 

Dortmund

VDH-Europasieger-Zuchtschau 2007

(Niemcy)

4-6.05.2007

Jedna na Milion ENZO (VALENTINO Optima Grata - BELLA DONNA Josza) - kl.otw., V4, (dosk.4) (wł. Sylwia i Jacek Zimorodzcy)

Jedna na Milion FAREL (VALENTINO Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - kl.pośr., V3, (dosk.3) (wl. Agnieszka i Marcin Banaszak)

PIOTRUSIA Głogosia (GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima Grata) - kl.mł., sg3 (bd.3) (wł. Małgorzata Pawlak)
JULKA Ewenement (UGOLINO van de Hazenberg - TOLA Ewenement) - kl.pośred., V4 (dosk.4) (wł. Iwona Magdziarska)


sędzia: psy-Ursula Heidelberg (D), suki-Roland Bebber(D)

 

Szilvasvarad

międzynarodowa

(Węgry)

7-8.04.2007

PIOTRUSIA Głogosia (GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima Grata) - 1 dosk., HJP, (wł. Małgorzata Pawlak)

TORTILLA SWEET Głogosia (GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima Grata) - 1 dosk., CAC,CACIB (wł. Małgorzata Pawlak)


sędzia: Josef Suster (SLO)

 

BERLIN

międzynarodowa

(Niemcy)

24.03.2007

Jedna na Milion FLEUR (VALENTINO Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - I dosk. (V1), VDH (wł. Sylwia i Jacek Zimorodzcy)
Jedna na Milion ENZO (VALENTINO Optima Grata - BELLA DONNA Josza) - IV dosk. (V4), (wł. Sylwia i Jacek Zimorodzcy)

Jedna na Milion FAREL (VALENTINO Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - I dosk. (V1), VDH (wl. Agnieszka i Marcin Banaszak)


sędzia: B. Muller (G)

 

WILNO

międzynarodowa

(Litwa)

10.03.2007

Jedna na Milion FAMA (VALENTINO Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - II dosk., res CACIB (wł. Adam Zawistowski)
Jedna na Milion DELFINA (T'MANN Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - I dosk., CAC (wł. Anna Witosławska, Adam Zawistowski)

LEXI LUKOVA Głogosia - w.o. (wł. Marzena Łączyńska)


sędzia: Hans Bierwolf (A)

 

WILNO

międzynarodowa

(Litwa)

11.03.2007

Jedna na Milion FAMA (VALENTINO Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - I dosk., CAC, res CACIB (wł. Adam Zawistowski)
Jedna na Milion DELFINA (T'MANN Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - I dosk., CAC (wł. Anna Witosławska, Adam Zawistowski)

LEXI LUKOVA Głogosia - w.o. (wł. Marzena Łączyńska)


sędzia: Antonio di Lorenzo (I)


 
2006 rok
 

WILNO

międzynarodowa

(Litwa)

16.12.2006

GARIBALDI Nostrum (APOLLO von D'High Quick - FIN DE SIECLE Nostrum) - I dosk., CAC, CACIB, BOB
(wł. Sylwia i Wiesław Orszulak)

SHAKESPEARE Nostrum (CLASS de Aikhal - FAMME FATALLE Nostrum) - I dosk., CAC, res.CACIB (wł. Joanna Teyssere)

SUGARBUSCH Nostrum (CLASS de Aikhal - FAMME FATALLE Nostrum) - I dosk., CAC, CACIB (wł. Anna Bogucka)

ALICE Walba (CON AMORE Box Star - ZEA Walba) - I dosk., CAC, res.CACIB (wł. Walenty Saweljew)

AMMON Walba (CON AMORE Box Star - ZEA Walba) - II dosk. (wł. Walenty Saweljew)


sędzia: Petr Rehanek (CH)

 

Budapeszt

międzynarodowa

2 x CACIB

(Węgry)

21-22.10.2006

GARIBALDI Nostrum (APOLLO von D'High Quick - FIN DE SIECLE Nostrum) - res.CAC, CAC, CACIB, BOB, Zwycięstwo Europy Środkowej i Wschodniej 2006
(wł. Sylwia i Wiesław Orszulak)

IMBIR Benignus (ODWET Exkalibur - VANILLA Nostrum) - 2 x CAC (wł. Katarzyna Kuśmierska)
MARGOT Benignus (IMBIR Benignus - FRANCOISE Benignus) - res.CAC, CAC (wł. Katarzyna Kuśmierska)

 

sędzia: Hartmann Gyorgy (H), Papp Laszlo (RO)

   

Dortmund

Bundessieger 2006

Jahrhundert 2006

(Niemcy)

13-14.10.2006

Jedna na Milion FAREL (VALENTINO Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - Sg, Sg3 

(wl. Agnieszka i Marcin Banaszak)

Jedna na Milion FLEUR (VALENTINO Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - Sg, Sg3, (wł. Sylwia Zimorodzka)

Jedna na Milion ENZO (VALENTINO Optima Grata - BELLA DONNA Josza) - V2, res.VDH, V4 (wł. Sylwia Zimorodzka)

PIOTRUSIA Głogosia (GRAPPA Głogosia - VIRGINIA Optima Grata) - VV1, VV1, (wł. Małgorzata Pawlak)

 

sędzia: psy-Franz Singelnstein (D) i suki-Gunter Karg (D), psy-Roland Bebber(D) i suki-Beate Spelsberg(D)

   

VRANOV n/Toplou

Specj.Wyst.

Bokserów

(Słowacja)

07.10.2006

Jedna na Milion GOLDI (VALENTINO Optima Grata - BELLA DONA Josza) - I w.o., Naj.Szczenię (wł. Darek Pietruszczak & T.Stec)

ATIBOX Dar Atargatis (CASANOVA Optima Grata - GEVEVA Aleksant Nostrdam) - III dosk. (wł. Dorota Gieroń)

 

sędzia: Imrich Sopko

   

MALACKY

Jahresieger

(Słowacja)

27.08.2006

Jedna na Milion DELFINA (T'MANN Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - III dosk. (wł. Anna Witosławska & Adam Zawistowski)

Jedna na Milion FAMA (VALENTINO Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - I dosk., CAJC, Zw.Mł.SK 2006 (wł. Adam Zawistowski)

VALENTINO Optima Grata (XIPHEOS von Mississippi - LUISA Optima Grata) - II dosk., res.CAC (wł. Adam Zawistowski)

 

sędzia: Danilo Giorgio, Josef Suster

   

WILNO

Jahresieger

(Litwa)

06.08.2006

Jedna na Milion DELFINA (T'MANN Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - I dosk., CAC (A.Witosławska & A.Zawistowski)

Jedna na Milion DONATA (T'MANN Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - I dosk., CAC (A.Zawistowski)

VALENTINO Optima Grata (XIPHEOS von Mississippi - LUISA Optima Grata) - I dosk., CAC, BOB, Zw.Kl.LT'06

(A.Zawistowski)

 

sędzia: Igor Selimovic

   

VARNA

Intercontinental Winner

(Bułgaria)

30.07.2006

ANAVA MARIHUANA Box-Star (OMAR dei Centurioni - CHAMPAIGNE Box-Star) - Intercontinetal Jugend Winner (J.Brzeziński)

CALVADOS Box-Star (IN-PETTO vom German Dream - VOILA Box-Star) - Intercontinetal Winner (J.Brzeziński)

 

sędzia: ?

   

VARNA

międzynarodowa

(Bułgaria)

29.07.2006

ANAVA MARIHUANA Box-Star (OMAR dei Centurioni - CHAMPAIGNE Box-Star) - Zw.Ml., Najlepszy Junior

CALVADOS Box-Star (IN-PETTO vom German Dream - VOILA Box-Star) - 1 lok., CACK (J.Brzeziński)

 

sędzia: ?

   

VARNA

Jahresieger BBK

(Bułgaria)

28.07.2006

ANAVA MARIHUANA Box-Star (OMAR dei Centurioni - CHAMPAIGNE Box-Star) - Mł.Zw. Roku 2006

CALVADOS Box-Star (IN-PETTO vom German Dream - VOILA Box-Star) - Zw. Roku, Najlepszy Pies, BOB, BIS

(J.Brzeziński)

 

sędzia: Hans Herman Bishoff

 

VARNA

Winner

(Bułgaria)

27.07.2006

ANAVA MARIHUANA Box-Star (OMAR dei Centurioni - CHAMPAIGNE Box-Star) - Varna jugend Siegerin, Najlepszy Junior (J.Brzeziński)

CALVADOS Box-Star (IN-PETTO vom German Dream - VOILA Box-Star) - Varna Winner (J.Brzeziński)

 

sędzia: ?

 

(miasto?)

krajowa

(Macedonia)

27.07.2006

ANAVA MARIHUANA Box-Star (OMAR dei Centurioni - CHAMPAIGNE Box-Star) - Zw.Ml., Najlepszy Junior, BOB

CALVADOS Box-Star (IN-PETTO vom German Dream - VOILA Box-Star) - 1 lok., CACK (J.Brzeziński)

 

sędzia: ?

 

VARNA

Black Sea Winner

(Bułgaria)

26.07.2006

ANAVA MARIHUANA Box-Star (OMAR dei Centurioni - CHAMPAIGNE Box-Star) - Black Sea jugend Siegerin, Najlepszy Junior, BOB (J.Brzeziński)

CALVADOS Box-Star (IN-PETTO vom German Dream - VOILA Box-Star) - Black Sea Winner (J.Brzeziński)

 

sędzia: ?

 

VARNA

krajowa

(Bułgaria)

25.07.2006

ANAVA MARIHUANA Box-Star (OMAR dei Centurioni - CHAMPAIGNE Box-Star) - Zw.Ml., Najlepszy Junior

CALVADOS Box-Star (IN-PETTO vom German Dream - VOILA Box-Star) - 1 lok., CACK (J.Brzeziński)

 

sędzia: ?

 

VARNA

Klubsieger BBK

(Bułgaria)

25.07.2006

ANAVA MARIHUANA Box-Star (OMAR dei Centurioni - CHAMPAIGNE Box-Star) - Ml.Zw.Klubu (J.Brzeziński)

CALVADOS Box-Star (IN-PETTO vom German Dream - VOILA Box-Star) - Zwycięstwo Klubu (J.Brzeziński)

 

sędzia: ?

 

VARNA

Europasieger

(Bułgaria)

24.07.2006

ANAVA MARIHUANA Box-Star (OMAR dei Centurioni - CHAMPAIGNE Box-Star) - Ml.Zw.Europy, Najlepszy Junior (J.Brzeziński)

CALVADOS Box-Star (IN-PETTO vom German Dream - VOILA Box-Star) - Zwycięstwo Europy (J.Brzeziński)

 

sędzia: ?

 

VARNA

międzynarodowa

(Bułgaria)

23.07.2006

ANAVA MARIHUANA Box-Star (OMAR dei Centurioni - CHAMPAIGNE Box-Star) - Zw.Ml. + Najlepszy Junior

CALVADOS Box-Star (IN-PETTO vom German Dream - VOILA Box-Star) - CAC, CACIB, BOB (J.Brzeziński)

 

sędzia: dr Velikow

 

VARNA

Bundessieger BBK

(Bułgaria)

22.07.2006

ANAVA MARIHUANA Box-Star (OMAR dei Centurioni - CHAMPAIGNE Box-Star) - Bundesjugend Siegerin, Najlepszy Junior (J.Brzeziński)

CALVADOS Box-Star (IN-PETTO vom German Dream - VOILA Box-Star) - Bundessieger (J.Brzeziński)

 

sędzia: ?

   

OBERWART

międzynarodowa

(Austria)

23.07.2006

PAVAROTTI Nostrum (BENITO del Calle del'Infinito - FIN DE SIECLE Nostrum) - kl.ch., II dosk., res.CAC (A. i C. Witosławskie)

Jedna na Milion DELFINA (T'MANN Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - kl .poś., I dosk., CAC, CACIB, BOB (A.Witosławska & A.Zawistowski)

VALENTINO Optima Grata (XIPHEOS von Mississippi - LUISA Optima Grata) - kl.ot., I dosk., CAC, CACIB (A.Zawistowski)

sędzia: Oliver Erat (A)

   

SZOMBATHELY

międzynarodowa

(Węgry)

22.07.2006

PAVAROTTI Nostrum (BENITO del Calle del'Infinito - FIN DE SIECLE Nostrum) - kl.ch., I dosk., CAC, res.CACIB (A. i C. Witosławskie)

Jedna na Milion DELFINA (T'MANN Optima Grata - Jedna na Milion ALLIYAH) - kl .poś., I dosk., CAC, res.CACIB (A.Witosławska & A.Zawistowski)

VALENTINO Optima Grata (XIPHEOS von Mississippi - LUISA Optima Grata) - kl.ot., I dosk., CAC (A.Zawistowski)

sędzia: Juan Navedal (Esp)

   

PETERSBURG

klubowa

(Rosja)

25.06.2006

PAGANINI Nostrum (BENITO del Calle del'Infinito - FIN DE SIECLE Nostrum) - kl.uż., I dosk., CAC, NPwR, Zwycięstwo Klubu (E. i J. Dolińscy)

sędzia: P. Bispo (P)

   

PETERSBURG

międzynarodowa

(Rosja)

24.06.2006

PAGANINI Nostrum (BENITO del Calle del'Infinito - FIN DE SIECLE Nostrum) - kl.uż., I dosk., CAC, CACIB, BOB (E. i J. Dolińscy)

sędzia: P. Bezinovski (Mac)

   

PETERSBURG krajowa

(Rosja)

17.06.2006

PAGANINI Nostrum (BENITO del Calle del'Infinito - FIN DE SIECLE Nostrum) - kl.uż., I dosk., CAC, BOB (E. i J. Dolińscy)

 

sędzia: S. Szijan (Ua)

   

PETERSBURG

reg., klubowa

(Rosja)

17.06.2006

PAGANINI Nostrum (BENITO del Calle del'Infinito - FIN DE SIECLE Nostrum) - kl.uż., I dosk., CAC, NPwR, Zwycięstwo Klubu (E. i J. Dolińscy)

sędzia: M. Lewandowski (Pl)

   

HELSINKI Europejska (Finlandia)

11.06.2006

PAGANINI Nostrum (BENITO del Calle del'Infinito - FIN DE SIECLE Nostrum) - kl.uż., II dosk. (E. i J. Dolińscy)

 

sędzia: K. Laamanen (Fin)

   

SATU MARE

międzynarodowa (Rumunia)

30.04.2006

IMBIR Benignus (ODWET Exkalibur - VANILLA Nostrum) - 1 lokata, CAC, res.CACIB (wł. Katarzyna Kuśmierska)
MARGOT Benignus (IMBIR Benignus - FRANCOISE Benignus) - 1 lokata, CAC, res.CACIB (wł. Katarzyna Kuśmierska)

sędzia: Rozsane Varszegi Zsofia
   

SATU MARE

krajowa

(Rumunia)

29.04.2006

IMBIR Benignus (ODWET Exkalibur - VANILLA Nostrum) - 1 lokata, CAC, NPwR, BOB (wł. Katarzyna Kuśmierska)
MARGOT Benignus (IMBIR Benignus - FRANCOISE Benignus) - 1 lokata, CAC (wł. Katarzyna Kuśmierska)

sędzia: Vasile-Carol Papp
   

WILNO

międzynarodowa

(Litwa)

11.03.2006

Vonadel DELIGHT (APOLLO von D'High Quick - SAMBA-SANTANA Coś Wielkiego) - 1 lokata, CAC, CACIB, BOB, Zwycięstwo Litwy
Vonadel DAVIDOFF (APOLLO von D'High Quick - SAMBA-SANTANA Coś Wielkiego) - 1 lokata, CAC, res.CACIB

Vonadel DESIREE (APOLLO von D'High Quick - SAMBA-SANTANA Coś Wielkiego) - 1 lokata. CAC, res.CACIB (wł. Anita Garścia)

sędzia: Birgitta Hasselgren

 

WILNO

międzynarodowa

(Litwa)

12.03.2006

GARIBALDI Nostrum (APOLLO von D'High Quick - FIN DE SIECLE Nostrum) - 1 lokata, CAC, CACIB, BOB
(wł. Sylwia i Wiesław Orszulak)

sędzia: Rodi Hübenthal

 

LUXEMBURG

(Luxemburg)

2006

CALVADOS Box-Star (IN-PETTO vom German Dream - VOILA Box-Star) - 1 lokata, CACA (J.Brzeziński)
ANAVA MARIHUANA Box-Star (OMAR dei Centurioni - CHAMPAIGNE Box-Star)- 1 lokata, wielce obiecująca i NAJLEPSZE SZCZENIĘ (wł. Jessica Brzeziński)
 

 

GRAZ

międzynarodowa

(Austria)

2006

CALVADOS Box-Star (IN-PETTO vom German Dream - VOILA Box-Star) - 1 lokata, CACA, res.CACIB (J.Brzeziński)
ANAVA MARIHUANA Box-Star (OMAR dei Centurioni - CHAMPAIGNE Box-Star) - 1 lokata, wielce obiecująca i NAJLEPSZE SZCZENIĘ GRAZ 2006 (J.Brzeziński)
   
 
 

Prosimy o nadsyłanie informacji o sukcesach swoich psów na zagranicznych ringach - do wyników proszę dołączać: datę wystawy, kraj, sędziego, nazwisko właściciela psa