___________________________________________________________________________________

Zbliżający się koniec roku 2016 jest dobrym czasem na krótkie podsumowanie. Oprócz bieżącej działalności związanej z prowadzeniem rankingów Klubu Boksera oraz publikacji bieżących informacji o dużych wystawach, ogłoszeniach o nowych reproduktorach, sukach hodowlanych oraz miotach planowanych i urodzonych, Klub Boksera Boksera wspierał także inne działania.  W związku z zawodami ATIBOX WM , Zarząd Klubu Boksera wyraził zgodę koledze Robertowi Wlaźlakowi na startu w tych zawodach. Był on jedynego chętnego do udziały w tej imprezie.

Kolega Robert  Wlaźlak startował w tych zawodach na własny koszt.

Kolejną imprezą organizowaną  przy współudziale Klubu Bokser była Krajowa Wystawa Bokserów Klubu Wybieralnego we Wrocławiu. Informację na temat tej wystawy dostępne są na stronie www.bokser2016.pl.

Następną imprezą zorganizowaną przy wsparciu Klubu Boksera były Dni Boksera w Morsku. Oprócz szkolenia z pozorantem  dla wszystkich chętnych prowadzone była prelekcja na temat przygotowania boksera do wystaw . W imieniu Zarządu Klubu Boksera chcemy bardzo podziękować organizatorom Dni Boksera za wielkie zaangażowani w ich zorganizowanie i stworzenie wspaniałej atmosfery  w czasie spotkania. Doceniamy wielki wkład pracy włożony w tą imprezę jaki i duży wkład finansowy przy realizacji tego przedsięwzięcia. Klub Boksera zgodnie z uchwałą dopłacił tylko członkom Klubu Bokser za wpisowe na Dni Boksera oraz opłacił  pracę pozoranta.

Mamy nadzieję, że w przyszły rok uda nam się współorganizować jeszcze większą ilość  imprezy dla naszych bokserów. Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy , a także oczekujemy na propozycję wszelkich nowych inicjatyw.

_________________________________________________________________________________

ATIBOX 2017


27 - 28. 5. 2017

Senec - Slnečné Jazerá Słowacja

http://www.atibox2017.sk/

https://www.facebook.com/atibox2017

________________________________________________________________________________

CENTRALEUROPEAN BOXER SHOW 2017

Polska / Poland

____________________________________________________

 


              

    *** Artykuł o   ARVC  (arytmogenna kardiomiopatia prawej komory u bokserów) w Czytelni KB